שיקום גינה
לגנן עד הבית התקשרו – 072-3976393 או השאירו פרטים

שיקום גינה

תוכן עניינים

שיקום גינה מתייחס לתהליך החייאה של גינה שהפכה לגדולה, מוזנחת או התדרדרה עם הזמן. זה כרוך בשיפור המראה הכללי, בבריאות של הגן על ידי התייחסות לאלמנטים שונים כגון צמחים, מבנים, שבילים ותכונות.

 ולכן השקעת זמן ומאמץ בשיקום הגינה יכולה להיות חוויה מתגמלת ומספקת.

קח את הצעד הראשון לקראת הפיכת הגינה שלך ליצירת מופת עוצרת נשימה עם צוות המומחים שלנו לשיקום גינות.

הבחירה בנו פירושה בחירה במומחיות ללא תחרות, הקפדה על הפרטים הקטנים ותשוקה להצערת חללים חיצוניים. הגישה הייחודית שלנו לשיקום גינות מייחדת אותנו, כאשר אנו משלבים את אומנות העיצוב עם מדע הגננות. עם הבנה עמוקה של צמחים, איזון אקולוגי וסגנונות גנים היסטוריים, אנו מפיחים חיים חדשים בגנים מוזנחים או מיושנים. המומחים שלנו ינתחו בקפידה את האתר, יעריכו את תנאי הקרקע ויבחרו בקפידה מיני צמחים המשגשגים באקלים הספציפי שלכם.

מה שמייחד את הצוות שלנו הוא המחויבות שלנו לשמר את המהות של הגינה שלך תוך החדרת השראה רעננה.  אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות שלנו כדי להבין את החזון והשאיפות שלהם. 

כשאתה בוחר בצוות המומחים שלנו לשיקום גינות, אתה בוחר במצוינות, תשוקה וטיפול מותאם אישית. אנו מחויבים לעלות על הציפיות שלך, לספק תוצאות יוצאות דופן וליצור גינה שמשתקפת אמיתית של הטעם והסגנון שלך.

 פנו אלינו עוד היום כדי לצאת למסע טרנספורמטיבי שיחיה את הפאר של המרחב החיצוני שלכם ויביא שמחה והשראה חדשה לגינה שלכם.

איך נתחיל בשיקום הגינה?

שיקום גינה יכול להיות תהליך ארוך שעשוי לכלול מספר שלבים.

 • תחילה נעריך את המצב הנוכחי של הגן, זיהוי האזורים שנדרש לתת להם תשומת לב ולטפל בהם והצבת יעדי השיקום. 
 • לאחר מכן נפנה ונסיר את כל הפסולת, עשבים או צמחים מתים על מנת ליצור לנו סביבת עבודה נקייה ונגזום צמחים מגודלים או פגומים על מנת לשפר את צורתם, ולקדם צמיחה בריאה. 
 • נעריך את איכות הקרקע ואת השיפורים הנדרשים על ידי הוספת חומרים אורגניים, דשנים או תיקוני אדמה אחרים כדי ליצור סביבה פורייה לצמחים.
 • בחירת צמחים מתאימים המתאימים לתנאי הגינה ולאסתטיקה הרצויה. ונשתול אותם בצורה אסטרטגית, תוך התחשבות בגורמים כמו אור שמש, דרישות מים והרגלי גדילה.
 • תיקון או החלפה של מבנים פגומים, כגון גדרות, פרגולות או ריהוט גן, כדי להחזיר את הפונקציונליות והאסתטיקה.
 • תיקון או התקנת שבילים, אבני דריכה או ריצוף כדי לשפר את הנגישות וליצור עיצוב מגובש.
 • לבסוף, יש להעריך את מערכת ניהול המים בגינה ולבצע התאמות או להתקין מערכות השקיה ופתרונות ניקוז לפי הצורך.

מהם היתרונות בשיקום הגינה?

 • משיכה אסתטית מוגברת: שיקום גינה יכול לשפר משמעותית את היופי והמשיכה החזותית שלה, לספק סביבה שלווה ונעימה הן לתושבים והן למבקרים.
 • שווי הנכס: גינות מטופחות יכולות להעלות את ערך הנכסים למגורים או מסחריים. גינה משוחזרת להפליא יכולה לשפר באופן משמעותי את כוח המשיכה של הנכס, ולהפוך אותו לאטרקטיבי יותר עבור קונים או שוכרים פוטנציאליים.
 • שימושיות מוגברת: גינה משוחזרת מציעה מרחב פונקציונלי יותר לפעילויות חוצות, אירוח אורחים, גינון או פשוט ליהנות בחוץ.
 • מגוון ביולוגי משופר: על ידי בחירה קפדנית של צמחים ויצירת בית גידול נוח, שיקום הגינה יכול למשוך מגוון מגוון של חיות בר, כולל ציפורים, פרפרים וחרקים מועילים, ולקדם את המגוון הביולוגי.
 • יתרונות סביבתיים: גנים תורמים לסביבה בריאה יותר על ידי תמיכה במגוון הביולוגי ומתן בתי גידול לצמחים שונים, חרקים, ציפורים וחיות בר אחרות ולתרום למערכת האקולוגית המקומית על ידי הפחתת שחיקת הקרקע, שיפור איכות האוויר ופועלות כסוכני קירור טבעיים, ובכך להועיל לסביבה.
 • ייצור מזון: ניתן לנצל גינות לגידול פירות, ירקות, עשבי תיבול וצמחי מאכל אחרים. שיקום גינה מאפשר לכם לטפח את התוצרת האורגנית שלכם, מה שיכול להוביל לחסכון בעלויות, לבחירות מזון בריאות יותר ולחיבור גדול יותר לטבע ולמזון שאתם צורכים.

 

שיקום גינות הוא תהליך שמטרתו להחיות ולהצעיר את חללי החוץ, להחזיר אותם לתפארתם או להפוך אותם לביטויים חדשים של יופי.שיקום גינה מאמצת את עקרונות הקיימות, הידע הגננתי והחזון האמנותי, וכתוצאה מכך נופים שובי לב המעוררים השראה ומשמחים הן את העין והן את הנשמה.

 

לבחירת גנן נכון עבורכם. השאירו פרטים
רוצים להתייעץ עם גנן?
חייגו או השאירו פרטים:
עוד בקטגוריה
מידע חשוב
הקמת גינות במרכז

הקמת גנים במרכז: מהפכה ירוקה במרחבים עירוניים הקמת גינה כרוכה

עבודות גינה והתמחויות שלנו

אנחנו עובדים עם גננים מקצוענים, שיודעים לעצב גינות ברמה הגבוהה ביותר, גינות פרטיות, גינות עירוניות ושל מוסדות, הגננים שלנו עובדים גם עם בגינות פרטיות וגם בגינות בדירות גן וגינות גג ומרפסות

תכנון גינה

עיצוב גינות דורש תכנון קפדני ותשומת לב לפרטים.

עיצוב גינות

עיצוב גינות דורש תכנון קפדני ותשומת לב לפרטים.

גיזום עצים

עיצוב גינות דורש תכנון קפדני ותשומת לב לפרטים.

הקמת גינה

עיצוב גינות דורש תכנון קפדני ותשומת לב לפרטים.

צרו קשר

דילוג לתוכן