עיצוב גינה פרטית
לגנן עד הבית התקשרו – 072-3976393 או השאירו פרטים

עיצוב גינה פרטית

תוכן עניינים

גינה פרטית מתייחסת לחלל חיצוני המהווה חלק ממגורים פרטיים ומשמש בעיקר להנאה אישית ולהרגעה של בעלי הבית ואורחיהם. זהו אזור מבודד שאינו נגיש לציבור הרחב וממוקם בדרך כלל בגבולות נכס פרטי. גינות פרטיות יכולות להגיע בגדלים וסגנונות שונים, החל מחצרות עירוניות קטנות ועד לאחוזות רחבות ידיים.

ניתן למצוא אותם במגוון מסגרות מגורים, כולל בתים, וילות, בתים עירוניים או דירות עם מרפסות. העיצוב והמאפיינים של גינה פרטית יכולים להשתנות מאוד בהתאם להעדפות של בעלי הבית, השטח הפנוי, האקלים המקומי והשפעות התרבות.

גינות פרטיות מעוצבות לרוב כדי לספק סביבה שלווה ואסתטית. הם יכולים לשרת מטרות מרובות, כגון בידור בחוץ, פעילויות פנאי, גינון, או פשוט כמקום מפלט להרפיה והתבוננות. 

הפכו את המרחב החיצוני שלכם לגינה פרטית עוצרת נשימה בעזרת הצוות המומחים שלנו! 

גלו את אומנות תכנון הגינה המותאמת להעדפותיכם ולאורח החיים שלכם ותנו לאנשי המקצוע המנוסים שלנו להדריך אתכם בתהליך של יצירת מקלט ייחודי המשקף את החזון שלכם.

אז צרו קשר עוד היום כדי לצאת למסע שלכם לעבר גינה פרטית מהממת!

בכל הנוגע לתכנון גינה פרטית, צוות המומחים מביא לשולחן שפע של ידע ומיומנויות.

הנה כמה דגשים עיקריים כיצד צוות המומחים שלנו ניגש לתכנון גינה פרטית:

 • המומחים שלנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק איתך כדי להבין את הרצונות, ההעדפות וסגנון החיים שלך ובכך לתכנן איתך את סגנון הגינה המועדף עלייך.  הם לוקחים בחשבון את ההעדפות האסתטיות, וכל תכונות או נושאים ספציפיים שתרצה לשלב בגינה הפרטית שלך. התוצאה היא עיצוב מותאם המשקף את האישיות הייחודית שלך ויוצר חלל שמותאם לך.
 • גינות פרטיות דורשות התייחסות מדוקדקת לפרטיות. המומחים שלנו משתמשים באלמנטים עיצוביים אסטרטגיים כגון משוכות גבוהות, גדרות או סבכות כדי ליצור תחושה של בידוד ואינטימיות בגינה שלך. 
 •  הצוות שלנו מבטיח שעיצוב הגינה הפרטית שלך משתלב בצורה חלקה עם הארכיטקטורה הקיימת של הבית שלך. הם לוקחים בחשבון גורמים כמו הסגנון האדריכלי, החומרים שבהם נעשה שימוש, והאסתטיקה הכללית של הנכס שלך כדי ליצור חיבור מגובש והרמוני בין החללים הפנימיים והחיצוניים.
 • גנים פרטיים נועדו לספק יופי והנאה לאורך כל השנה. המומחים שלנו בוחרים בקפידה מגוון של צמחים, עצים ושיחים המציעיםשיהיו רלוונטים לכלל עונות השנה ולא לתקופה מסויימת. הצוות שלנו מבין שגנים פרטיים משרתים מספר מטרות. הם מחלקים במיומנות את החלל החיצוני לאזורים פונקציונליים בהתאם לצרכים שלכם, בין אם זה פינת אוכל, פינת ישיבה נעימה, פינת משחקים לילדים או חלל ייעודי לגינון. הם רואים את הזרימה והמעשיות של פריסת הגן כדי לייעל את השימוש בחלל ולשפר את חווית המגורים שלך בחוץ.
 •  המומחים שלנו נותנים עדיפות לשיטות קיימא בתכנון גינות פרטיות. הם לוקחים בחשבון גורמים כמו חיסכון במים, שימוש בצמחים מקומיים, תאורה חסכונית באנרגיה וחומרים ידידותיים לסביבה. 

על ידי שיתוף פעולה עם צוות המומחים שלנו, תוכל לנצל את מלוא הפוטנציאל של הגינה הפרטית שלך. חווה את המומחיות, היצירתיות ותשומת הלב לפרטים שאנשי המקצוע שלנו מביאים לתהליך התכנון. 

פנו אלינו עוד היום כדי לצאת למסע לעבר גינה פרטית עוצרת נשימה העולה על הציפיות שלכם.

 

תכנון גינות פרטיות מתייחס לתהליך של עיצוב וארגון הפריסה, המאפיינים והנטיעות בתוך חלל חיצוני למגורים פרטי. זה כרוך ביצירת סביבה פונקציונלית ואסתטית העונה על הצרכים והרצונות של בעלי הבית תוך התחשבות בגורמים כמו מקום פנוי, אקלים, תנאי קרקע ותקנות מקומיות.

תהליך תכנון גינה פרטית כולל בדרך כלל מספר שלבים מרכזיים:

 • ראשית, נעריך את הגודל והצורה של הגינה ונבחן את המאפיינים הקיימים כמו עצים, מדרונות או מבנים, איכות הקרקע, חשיפה לשמש, ניקוז וכל אתגרים או מגבלות פוטנציאליים.
 • לאחר מכן נבין את ההעדפות, הדרישות וסגנון החיים של בעלי הבית.  האם הם רוצים שתיהיה פינת אוכל בחוץ, אזורי מנוחה, אזורי גינון או חללי משחק לילדים. בנוסף, ההעדפות האסתטיות, ערכות הצבעים והנושאים הרצויים שלהם משחקים תפקיד בתהליך העיצוב.
 • בהתבסס על מטרות ההערכה והעיצוב, נתכנן את הפריסה הכוללת של הגן, מיקום של אזורים פונקציונליים שונים, וסידור כללי של שבילים, גבולות ואזורי שתילה. זה עשוי להיות כרוך גם בהחלטות לגבי הוספת אלמנטים קשים כמו פטיו,דק, מתקני מים ופרגולות.
 • בחירת צמחים מתאימים היא חלק בלתי נפרד מתכנון הגינה. יש לקחת בחשבון גורמים כמו האקלים המקומי, חשיפה לשמש, סוג הקרקע ודרישות התחזוקה בעת בחירת הצמחים. 
 • לאחר סיום שלב התכנון, ניתן ליישם את עיצוב הגינה. מדובר בפעילויות כגון פינוי האתר, התקנת אלמנטים קשיחים, שתילה והקמת מערכות השקיה. תחזוקה שוטפת הכוללת השקיה, גיזום, דישון והדברה חיונית להבטחת בריאות וחיוניות הגינה לאורך זמן.
 • לאורך תהליך התכנון, חשוב לקחת בחשבון שיטות קיימא, כגון חיסכון במים, שימוש בצמחים מקומיים או עמידים לבצורת וחומרים ידידותיים לסביבה. תכנון גינה פרטית מטרתו ליצור מרחב חיצוני מותאם אישית ומזמין המשקף את העדפותיהם של בעלי הבית תוך הרמוניה עם הסביבה הטבעית.

 

תכנון גינה פרטית כרוך בעיצוב וארגון חלל חיצוני בתוך בית מגורים פרטי ליצירת סביבה אישית ומזמינה. מדובר בתהליך קפדני המתחשב בגורמים כמו מקום פנוי, אקלים, תנאי קרקע והעדפות וצרכיהם של בעלי הבית. מתכנני גינות מומחים משתפים פעולה עם בעלי בתים כדי להעריך את האתר, להגדיר יעדי עיצוב, לפתח פריסות קונספטואליות, לבחור צמחים מתאימים ואלמנטים קשים, ולפקח על היישום והתחזוקה של הגינה. פרטיות, עניין עונתי, אזורים פונקציונליים וקיימות הם שיקולים מרכזיים ביצירת גינה פרטית מהממת המשקפת את החזון של בעלי הבית תוך הרמוניה עם הסביבה הטבעית.

לבחירת גנן נכון עבורכם. השאירו פרטים
רוצים להתייעץ עם גנן?
חייגו או השאירו פרטים:
עוד בקטגוריה
מידע חשוב
הקמת גינות במרכז

הקמת גנים במרכז: מהפכה ירוקה במרחבים עירוניים הקמת גינה כרוכה

עבודות גינה והתמחויות שלנו

אנחנו עובדים עם גננים מקצוענים, שיודעים לעצב גינות ברמה הגבוהה ביותר, גינות פרטיות, גינות עירוניות ושל מוסדות, הגננים שלנו עובדים גם עם בגינות פרטיות וגם בגינות בדירות גן וגינות גג ומרפסות

תכנון גינה

עיצוב גינות דורש תכנון קפדני ותשומת לב לפרטים.

עיצוב גינות

עיצוב גינות דורש תכנון קפדני ותשומת לב לפרטים.

גיזום עצים

עיצוב גינות דורש תכנון קפדני ותשומת לב לפרטים.

הקמת גינה

עיצוב גינות דורש תכנון קפדני ותשומת לב לפרטים.

צרו קשר

דילוג לתוכן